Top 10 Brunnenkresse Samen Bio – Zelenina

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Garden of the Galaxy

#ad

Semena brokolice s vysokým obsahem sulforafanu díky odrůdě "Brassica rapa sylvestris" přímo z Itálie – ve sklenici na klíčky brokolice nebo pro okamžitý požitek, Semena brokolice Bio 500 gr

#ad
Garden of the Galaxy #ad - Náš slib pro vás – jsme tu pro tebe a podpoříme vás i po vašem nákupu se všemi tvými potřebami. Pokud nebudete 100, 00% spokojeni, dostanete peníze zpět. Vysoký obsah sulforafanu – brokolice "brassica rapa sylvestris" má nejvyšší podíl sulforafanu a je vhodná pro vyváženou stravu bohatou na vitamíny.

100% bio kvalita – naše semena klíček jsou bio a ideálně se hodí pro vegany, paleo a syrové potraviny. Příslib pěstování – bio brokolicové výhonky vyrostou během pouhých 3 dnů v zárodkové sklenici na chutné brokolice. Semena microgreens jsou bez lepku, bez konzervačních látek nebo přísad.

Po pouhých 24 hodinách je již dosaženo vysokého obsahu sulforafanu. Bohatý na vitamíny a minerální látky – naše semena jsou plná důležitých vitamínů jako a, jako je sodík, B, C a E – minerálních látek, zinek, železo, vápník, draslík, fosfor, karoten a sekundární rostlinné látky.
ZnačkaGarden of the Galaxy #ad
VýrobceGarden of the Galaxy #ad
Výška5.12
Délka8.66
Hmotnost0.42
Šířka2.76
ModelkaBrokkolisamen

2. valeaf

#ad

Semena zeleniny bez semen, bio sada zeleninových semínek do kuchyně, Sada bio zeleninových semínek – 14 druhů zeleninových semen z biologického pěstování, 14dílná sada semen, na balkon a zahradu

#ad
valeaf #ad - Certifikované bio osivo – naše semínka pevných bio rostlin mají výhradně bio kvalitu! Žádné genetické inženýrství, plný vkusu. 14 druhů zeleninových semen, bio vzduchotěsné a bezpečně zabalené v sáčcích na ochranu proti klíčkům.

Včetně kalendáře pro výsev + přehledu nejvhodnějších sousedů rostlin v zeleninovém záhonu! Sada na pěstování semen pro balkon a zahradu – pěstování zeleniny na zahradě, kbelíku, balkóně, terase a vysokém záhonu.114 chutných druhů zeleniny – rozmanitost zeleniny pro domácnost. Vysoce kvalitní výběr – pečlivě vybraná a vzájemně sladěná směs zeleniny sada pro pěstování z tradičních a neobvyklých druhů: okurka, ředkvičky, cuketa, mrkev, brokolice, salát na vychystávání, rajče, pestrý mangold, edamame, řeřicha, mini pak choi, červená řepa, keř a modrá kedlubna.

Snadné pěstování zeleninové sady – díky návodu, představám a tipům na použití každého druhu.
Značkavaleaf #ad
Výrobcevaleaf #ad
Výška0.79
Délka4.72
Šířka6.69
ModelkaVA-023

3. LIVONA

#ad

Semena brokolice BIO 500 g – semena brokolice s více než 95% klíčivostí a jedinečným vysokým obsahem sulforafanu – mikrogreeny na klíčení – 100% laboratorně testovaná bio kvalita

#ad
LIVONA #ad - Příslib kvality: protože 100% důvěřujeme naší kvalitě, chceme vám umožnit bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete se svým produktem spokojeni, vrátíš peníze až 1 rok od data nákupu. 95% schopnost klíčení: naše semena brokolice se díky našemu návodu na brokolicové výhonky a vysoké schopnosti klíčení snadno uspějí.

Ideální klíčky pro fanoušky brokolice! 100% bio kvalita: ručně vybíraná semena brokolice od growme jsou samozřejmě laboratorně testována, bez jakýchkoliv přísad, veganská a především láskyplně pěstována a zpracována. Bohatý na sulforafán: jedinečně vysoký obsah sulforafanu vám poskytne fascinující zdravotní výhody v čisté formě prostřednictvím pěstování ve sklíčku, sklenicích na klíčky nebo prostřednictvím zárodečných skořápek.

Isté zdraví: semena pravěké brokolice z naší firmy vám dodávají důležité vitamíny a minerály. Patří sem vitamíny a, zinek, b, c & e, železo, jakož i minerální látky jako vápník, sodík atd.
ZnačkaLIVONA #ad
VýrobceGROWME #ad
Výška26.8
Délka16
Hmotnost1.1
Šířka4.5

4. valeaf

#ad

Sada semínek BIO salátů – 14 druhů salátových semen z biologického zemědělství I semena salátu odolná proti semínkům I sada bio salátů na balkon, zahradu a vysoký záhon I 14dílná osiva zeleniny vč.

#ad
valeaf #ad - Směs vašich salátových semínek – pečlivě vybraná směs salátových semen bio v salátu, asijský salát, ledový salát, salátu z dubového listu, semínka zimovzdorného, pak choi, semínka salátu, semenech salátu, semínka salátu atd.

Velmi snadné pěstování zahradních semínek – díky přiloženému podrobnému návodu s představami každého druhu salátového mixu. Salátová semínka Bio vč. 14 zeleninových semínek bio vzduchotěsně a bezpečně zabaleno v sáčcích na ochranu proti zárodkům. Kalendáře pro výsev! sada na pěstování semen pro balkon a zahradu – pěstování zeleniny na zahradě, terase, balkóně, kbelíku, vysokém záhonu a dokonce i na okenním parapetu.1

14 druhů lahodných salátů – vaše rozmanitost salátů na doma. Certifikované bio osivo – naše semena rostlinných rostlin odolných semínek mají výhradně bio kvalitu! Žádné genetické inženýrství, plný vkus. ! Vzácných, starých semen. Vč.
Značkavaleaf #ad
Výrobcevaleaf #ad
Výška0.79
Délka5.51
Šířka4.72

5. SaatPur

#ad

Housenka, řeřicha, cibule, SaatPur Sada semen bio výhonků 12 druhů pšenice, ředkvička daikon, slunečnice, čočka, vojtěška, mung fazole, hrášek., brokolice, radies červený rubín

#ad
SaatPur #ad - Začněte nyní vlastní pěstování klíčků. 12 x bio klíčky: 75 g pšenice, 75 g čočka, 50 g slunečnice, 20 g brokolice calabrese, 50 g vojtěška, 75 g daikon ředkvičky, 30 g radies red rubin, 75 g mungo fazole mungo, 75 g kukuřice, 75 g řeřicha, 15 g cibule, 90 g hráhráhráhráhráhráhrásli. Doba namáčení, čas klíčení a návod na každém sáčku na porci. Super sada na klíčení pro začátečníky. Celoroční čerstvá zelenina z okenního parapetu. Výživa bohatá na vitamíny, veganská a vitální.
ZnačkaSaatPur #ad
VýrobceSaatzucht Bardowick #ad
Hmotnost1.85
Číslo díluKUTUKU
ModelkaKUTUKU

6. nananatura

#ad

NanaNatura 'Bio pra-brokolicové klíčky semena 180 g | semena brokolice s vysokým obsahem sulforafanu pro pěstování brokolicových výhonků | mikrogreeny na sklenice na klíčky

#ad
nananatura #ad - Jednoduchá rychlá pěstování: během 3–6 dnů vyrostou semena pravěké brokolice ve sklenici na zárodek na chutné brokolicové klíčky. Původ a výroba: naše bio pravěká semena brokolice odebíráme z vysoce profesionálního ekologického provozu v itálii. Jsme úzce spojeni s našimi bio provozy. Bio semena brokolice v nejlepší bio kvalitě: v německu testováno, certifikované a plněné osivo prabrokolice Brassica rapa var.

Jsme nananatura: náš čtyřčlenný rodinný podnik ze středních franků je synonymem pro vynikající bio potraviny, které jsou vybírány a zpracovávány s nejvyšší profesionalitou a vášní pro vás. Velmi vysoký obsah sulforafanu: bio ur-brokolice je ceněna pro svůj obzvláště vysoký obsah antioxidantu sulforafanu. Super potravina bohaté na živiny: dospělé klíčky brokolice chutnají nejen kořeněně pikantní například řeřicha, sodík, B, ale jsou také bohaté na živiny jako vápník, železo, draslík, fosfor a zinek a vitamíny A, karoten, C a E.

Osivo je kontrolováno v našem malém biologicky certifikovaném rodinném podniku z Norimberku ve středních Francích a ručně plněno do neomezeně uzavíratelných, hliníkových sáčků z kraftového papíru s ochrannou bariérou pro KPET. Díky výborně vysoké schopnosti klíčení se pěstování výhonků podaří najednou. Upozornění: kořeny chlupatých bílých vláken mladých brokolicových výhonků, nezaměňujte s plísní! tip: Proveďte vzorek zápachu – plíseň voní zatuchlý, kořeny vláken voní svěží, které vznikají při klíčení, někdy kořeněně. Sylvestris z kontrolovaného biologického zemědělství DE-ÖKO-039 ve špičkové kvalitě.
Značkanananatura #ad
VýrobcePPRP21 Trading GmbH #ad
Výška4.96
Délka8.46
Hmotnost0.4
Šířka0.71

7. Little Plants

#ad

Semena zeleniny – 100% přírodní a extra mnoho osiva rajčat – sada na pěstování rajčat – semena rajčat, Little Plants Sada semínek rajčat – 12 druhů bio rajčat, staré odrůdy k pěstování na zahradě nebo

#ad
Little Plants #ad - Vhodné také jako ideální dárek pro semena. Také ideální pro společné přilákání rostlin s vašimi malými. Rozmanité druhy – 12 druhů sady, rajčat, lze skvěle použít na vaření – ať už na salát, omáčky nebo příliš teplé pokrmy.

Přitažená zelenina je velmi robustní a aromatická. Udržitelné – osivo rajčat se vyrábí podle nejvyšších standardů v tradiční bio kultuře. Snadné pěstování – pro zahradní začátečníky jsme u našich zeleninových semen a rostlin přiložili podrobný návod k pěstování a výsevu. Udržitelně zabaleno ve 12 sáčcích se semínky. Obsah sady – sada obsahuje rajčata san marzano, semena zelených rajčat, semena cherry rajčat, masová rajčata, semena cestovních rajčat, semena keřových rajčat, semena cherry rajčat, stará zelenina, semena atd.

Všechna semena rostlin jsou pro extra dlouhou trvanlivost balena ve speciálních sáčcích na ochranu proti klíčení. Bio semena – v naší sadě rajčat a zeleniny se nachází výhradně certifikované bio osivo.
ZnačkaLittle Plants #ad
VýrobceGoodaro GmbH #ad
Výška5.31
Délka0.94
Šířka3.35

8. zengreens

#ad

Bio pra-brokolice semena – vyberte si mezi 200 g a 500 g – klíčky brokolice s vysokým obsahem sulforafanu – semena pravěké brokolice – semena brokolice – rychlost klíčení více než 97 % –, ZenGreens®

#ad
zengreens #ad - Ivotní prostředí pro lásku – ve společnosti zengreens neustále optimalizujeme balení našich produktů. Osivo bude následně pro tebe naplněno a zabaleno v Německu. Vysoký obsah sulforaph: naše pra-brokolice brassica rapa var.

Prémiová bio kvalita – semena brokolice odebíráme z kontrolovaného biologického pěstování z krásné Itálie. Sylvestris obsahuje obzvlášť vysokou koncentraci antioxidantu sulforafanu a jiných glykosidů hořčičného oleje. Naším cílem je vyrábět co nejmenší množství obalového materiálu. Díky rychlosti klíčení více než 97 % tomu nestojí nic v cestě.

Vysoká schopnost klíčení – sami víme, že není nic krásnějšího než sledovat, jak klíčí vaše vlastní rostliny. Jsou proto ideální pro vaši zdravou výživu! skvělé jídlo s chutí: vyrostlé brokolicové výhonky jsou nejen bohaté na vápník, draslík, zinek a železo, ale vyznačují se také chutnou kořeněnou pikantní chutí.
Značkazengreens #ad
VýrobceSLSK Ventures GmbH #ad
Výška0.79
Délka4.72
Hmotnost1.1
Šířka2.76

9. Loveplants

#ad

Bio sada zeleninových semínek pro vysoký záhon, Sada bio zeleninových semínek – 12 druhů zeleninových semen z biologického pěstování, semena zeleniny odolná proti semínkům, balkon a kuchyň,, zahradu

#ad
Loveplants #ad - Všechna naše bio semena jsou nemořená, odolná vůči semínkům žádné hybridy a nejsou geneticky manipulovaná. Jedinečný a udržitelný nápad na dárek! naše sada zeleninových semen je obzvláště pěkně zabalená a perfektně se hodí jako dárek ke každé příležitosti; perfektní nápad na dárek pro muže a ženy! V případě problémů nebo dotazů můžete jednoduše využít naši službu Whatsapp.

Některé druhy lze pěstovat dokonce v květináči na parapetu nebo balkóně a samozřejmě i na zahradě. Naše sada zeleniny obsahuje 12 druhů bio semen pro pěstování a pěstování chutné bio zeleniny. Naše bio certifikované osivo zeleniny se vyznačuje nejlepší schopností klíčení.

V naší bio zeleninové sadě najdete jednoleté, ředkvičky, hlávkový salát, mangold, paprika, víceleté i staré druhy zeleniny: mrkev, kedlubna, cuketa, salátová okurka, rajče, snack okurka, polní salát a housenka rukola. S naším online poradcem se vám podaří pěstovat zaručeně v zeleninové zahradě, na parapetu nebo ve vysokém záhonu.
ZnačkaLoveplants #ad
VýrobceLoveplants #ad

10. SaatPur

#ad

SaatPur Bio klíčky – výhonky pro klíčení výhonků Alfalfa, Microgreen – 50 g

#ad
SaatPur #ad - Klíčící je alfalfa zázrakem vitální látky. Saláty, chlebové polevy atd. Jeho jemná ořechová chuť je svěží a jemná, vaječné pokrmy, polévky, zeleninové šťávy, takže ji lze připravit v různých formách např. Jakmile se na nich na výhoncích vytvoří první listy, mluví se o mikrogreenu nebo o německém zeleném nebo mikrogreenu.

Přesný čas je nahoře vpravo na zadní straně sáčku. Naše semena se vyznačují vysokou schopností klíčení a jsou tak vhodná zejména pro začátečníky. Přesné informace naleznete na zadní straně sáčku. Klíčení a mikrozelené: ze semen se po několika dnech objeví první výhonky. Na každém sáčku na klíčky najdete návod, jak nejlépe vytáhnout klíčky.

Kromě toho obsahuje mikrozelená alfalfa všech 8 esenciálních aminokyselin, dostatek minerálních látek a vitamínů. Zdravé mikrogreeny: s tímto semenem můžete pěstovat mikrogreeny a klíčky pro zelené smoothis, okusování nebo saláty. Ne každý výsev tvoří listy. Naše bio klíčky jsou testovány na kvalitu a ručně plněny za vysokých nároků na kvalitu. Udržitelně zabalené: naše sáčky na osivo jsou baleny ve 100% trvanlivém obalu z trávy.
ZnačkaSaatPur #ad
VýrobceSaatzucht Bardowick GmbH #ad
Výška0.24
Délka6.14
Hmotnost0.11
Šířka4.53
Číslo dílu4061369111017
Modelka4061369111017
ZárukaPur z přírody